Ali Yeşildağ Kimdir? Hasan Yeşildağ’ın Kardeşi Ali Yeşildağ Neden Gündemde?

Seçime günler kala tüm Türkiye’nin nabzı siyasi partiler ve siyaset gündeminde atıyor. Bu süreçte siyaset gündemine dair yapılan her yorum dikkat çekiyor. Ali Yeşildağ da siyaset gündemini etkileyecek yorumlarda bulunduğu ve Youtube’da yayınladığı bir video ile dikkatleri üzerine çeken isimlerden biri oldu. Peki, Ali Yeşildağ kimdir ve nerelidir? Ali Yeşildağ’ın ailesi ve hayatı hakkında merak edilenler… 

İşte, Ali Yeşildağ hakkında merak edilenler

Ali Yeşildağ Kimdir? Ali Yeşildağ Neden Gündemde?

Ali Yeşildağ, Hasan Yeşildağ ve Zeki Yeşildağ’ın öz kardeşi olduğunu söyleyen bir Youtube videosuyla dikkatleri üzerine çekti. 

Ali Yeşildağ, aslen Rizelidir. Yeşildağ, siyaset gündemiyle ilgili yaptığı çarpıcı açıklamalarla gündeme gelmiş ve vatandaşlar tarafından kim olduğu araştırılmaya başlanmıştır.

Hasan Yeşildağ Kimdir?

Ali Yeşildağ’ın öz abisi olduğunu ifade ettiği Hasan Yeşildağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Pınarhisar Cezaevi’nden arkadaşı olduğu bilinmektedir. 

Hasan Yeşildağ, 1961 yılında Rize’de dünyaya gelmiştir. Hasan Yeşildağ’ın 1990 yılından bu yana halı saha işletmeciliği, inşaat ve gıda sektöründe faaliyetler gösterdiği bilinen bir şirketi bulunmaktadır. Hasan Yeşildağ, Türk Medya grubunun sahibidir. 

Yeşildağ, bir dönem Kasımpaşa ve Rize Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği görevini üstlenmiştir. Ayrıca AK Parti Yönetim Kurulu Üyeliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği de yapmıştır. 

Yeşildağ’ın ismi geçtiğimiz yıllarda Sedat Peker’in videolarında gündeme gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir