Ekrem İmamoğlu: 28 Mayıs için ilk toplantımızı yaptık

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Yardımcısı adayı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turu için değerlendirme toplantısı yaptıklarını söyledi.

Sosyal medya hesabından videoyla açıklama yapan Ekrem İmamoğlu, “Bu akşam, 28 Mayıs için ilk toplantımızı yaptık. Burada olan bir kısım yönetici arkadaşlarımla değerlendirmeyi gerçekleştirdik. Burası İstanbul Seçim Koordinasyon Merkezimiz, Cumhurbaşkanı adayımız adına” diye konuştu.

Seçimde görev alan herkese teşekkür eden İmamoğlu, şöyle devam etti:

“Öncelikle şunu söyleyeyim: Yaşadığımız seçimde görev alan, kampanyamızda görev alan, sadece İstanbul değil Türkiye’nin her yerinde görev alan herkese, parti görevlilerine, ittifakın bütün görevlilerine, tabi ki Türkiye Gönüllüleri’ne, siyasi arkadaşlarımıza, milletvekili adaylarımıza, herkese yürekten teşekkür ediyorum. Ama aynı zamanda sandık sürecinde görev alan bütün siyasi partilerin orada görevini layıkıyla yapan vatandaşlarımıza ve o günün sorunsuz geçmesine katkı sunan başta güvenlik güçlerimize, sandık memurlarımıza, ilçe il seçim kurullarından Yüksek Seçim Kurulu’na kadar herkese teşekkür ediyoruz.”

Yarın Ankara’da da toplantı yapacaklarını aktaran Ekrem İmamoğlu, “Demokrasi günüydü. O günü geride bıraktık. Şimdi önümüzde 28 Mayıs var. Detayları konuşuyoruz. Yarın Ankara’da konuşmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*