Sabah yazarı Altıok’tan Kızılay Başkanı’na: Yaptığınız işin arkasındaysanız bu cevap telaşı ne, neyi uzatıyorsunuz?

Sabah yazarı Melih Altınok, komedyen Şahan Gökbakar ve Kızılay Başkanı Kerem Kınık’ın Twitter üzerinden devam eden çadır polemiğine değindi. Altınok, Kınık’a, “Yaptığınız işin arkasındaysanız bu cevap telaşı ne, neyi uzatıyorsunuz?” diye sordu. 

Altınok yazısında, “Şahan’a bir şey diyemeyiz… İlgi müptelası olmak bir yaygın bir şöhret hastalığı. Belki de yalnızca canı fazla sıkılıyordur. Kendisini ilgilendirir. Ama konuyla ilgili onlarca açıklamanın ardından son olarak “Atatürk de Kızılay çadırı satmıştı” seviyesine geçen Kınık’a temsil ettiği makam açısından yakışan ciddi olmaktır. Görmüyor musunuz, Şahan sizi yakalamış 6 Şubat’tan beri her gün aynı soruyu soruyor? Sizse her defasında farklı cevaplar veriyorsunuz. Yaptığınız işin arkasındaysanız bu cevap telaşı ne? Neyi uzatıyorsunuz? Size “operasyon” çektiğini düşündüğünüz birine neden şirinlik yapıyorsunuz? Siz de kendilerine, seçmenlerine hakaret eden youtuberların programlarına koşa koşa giden “Ak Parti kurmayları” gibi, beyaz sandıklarınızla samimi olabileceğinizi mi düşünüyorsunuz?” ifadesini kullandı.

TIKLAYIN | AKP’li Bülent Turan’dan Kızılay Başkanı Kınık’a tepki: Allah aşkına bu nasıl üslup, sadece işinize odaklansanız artık!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir