Yaşlı çapkın Rupert Murdoch, dördüncü eşinden nasıl boşandı dersiniz? Böyle acımasız bir yöntem ne görüldü ne duyuldu…

92 yaşındaki Rupert Murdoch, kendi yayınlarından biri olan New York Post ile yaptığı röportajda nişanlandığını açıklamıştı.

Daha önce dört kez evlenen Murdoch, “gergin” olduğunu ve “aşık olmaktan korktuğunu” itiraf etmiş, ancak Smith’le olan evliliğinin “son evliliği” olacağından emin olduğunu söylemişti. Nişan haberinin bir hafta sonrasında ise ayrılık haberi gelmişti.

Çiftin neden ayrıldığına ilişkin dedikodu kazanı kaynarken, Murdoch’un dördüncü evliliğinin nasıl bittiğine dair söylentiler havada uçuşuyor.

Mirror’daki habere göre Rupert Murdoch’un Jerry Hall ile olan evliliğini kendisine e-posta ile gönderilen 11 kelimelik bir cümle ile bitirdiği iddia edildi.

Arkadaşı, acımasız e-postanın Murdoch tarafından Hall’un Oxfordshire’daki evlerinde onunla buluşmayı beklerken gönderildiğini iddia etti.

Rupert Murdoch’un dördüncü eşine yazdığı mektupta, “Jerry, ne yazık ki evliliğimize son vermeye karar verdim. Kesinlikle iyi zamanlarımız oldu ama yapacak çok şeyim var. New York’lu avukatım hemen senin avukatınla temasa geçecek”.

Boşanmanın, Haziran 2022’de şok ayrılıklarının ardından milyarder medya patronu tarafından herhangi bir uyarı yapılmadan başlatıldığı bildirildi.

Çiftin altı yıllık evliliğinin sona ermesi, 92 yaşındaki Murdoch’un bitirdiği dördüncü evlilikti.
Bir bakalım Rupert Murdoch boşanma isteğini Jerry Hall’a nasıl ifade etmiş: “Jerry, üzülerek evliliğimizi bitirmeye karar verdim. Biz kesinlikle güzel zamanlar geçirdik. Ama benim yapacak çok şeyim var. New York’taki avukatım en kısa zamanda senin avukatınla temasa geçecek.” İşte bu kadar.

Daha da çarpıcı olan nokta, milyarder iş insanı Rupert Murdoch’ın bu konuda daha önce karısına hiçbir şey söylememiş olması. Bu mektupla ilgili iddialar kim tarafından sızdırıldı bilinmez ama basında dedikodular çıktıktan çok kısa bir süre sonra Hall ile Murdoch gerçekten de boşandı. Hem de diğer ünlü boşanmalarına hiç benzemeyen bir şekilde, hızlıca.

Eski süper model Hall’un arkadaşları, çiftin “hiç kavga etmediğini” ve Murdoch’un karısının, hastalıklarla mücadele ettiği birçok savaş boyunca onun yanında olduğunu ve ona baktığını, bu ayrılığa karşı “gafil avlandığını” söylediler.

Buna rağmen, Hall’a çiftin California, Bel Air’deki malikanesinden taşınması için sadece 30 gün verildiği iddia edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir