Uygun fiyatlı Realme C67 5G satışa çıkıyor

Bugün, yakında piyasaya sürülecek olan Realme C67 5G akıllı telefonun perakende kutusunu gösteren sızdırılmış görüntüler ortaya çıktı. Spekülasyonlara göre cihaz, bu ayın ilerleyen günlerinde Hindistan’da tanıtılacak ve yakın zamanda yapılan bir tanıtım bu dedikoduları güçlendiriyor.

Realme Hindistan, “Yıl sonunun önce hiç görülmemiş şampiyon sürprizini sunuyoruz” başlıklı bir tanıtım tweet’i attı. Tanıtım görseli, düz kenarlı bir akıllı telefonu gösteriyor. Ayrıca üzerinde “Gerçek 5G Demokratizasyonu” yazıyor.

Bu tanıtım muhtemelen, Hindistan’da uygun fiyatlı akıllı telefonlar aracılığıyla 5G teknolojisini yaygınlaştırmayı hedefliyor. Realme C serisi, markanın en uygun fiyatlı akıllı telefon serilerinden biri ve söylentilere göre Realme C67 5G, bu tanıtımdaki akıllı telefon olabilir.

Uygun fiyatlı Realme C67 5G satışa çıkıyor

Ne yazık ki, Realme C67’nin özellikleri ve özellikleri hakkında fazla bir şey bilinmiyor. Şu ana kadar ortaya çıkan söylentilere göre, cihaz 4GB, 6GB ve 8GB RAM seçenekleriyle sunulacak ve 128GB depolama alanına sahip olacak. Bununla birlikte, C67 5G’nin fiyatının Rs 12.000 ile Rs 15.000 arasında olması bekleniyor ki bu da bir 5G cihaz için oldukça uygun fiyatlı bir seçenek.

C67 5G, C serisindeki ilk 5G telefon olacak ve muhtemelen Dimensity 6020 SoC gibi bir işlemciye sahip olacak. C serisinin en son girişi olan Realme C53, 6.74 inç LCD ekranla, 90Hz yenileme hızı ve HD+ çözünürlükle öne çıkıyor. Ekran teknolojisinde bir iyileşme beklemesek de, Full HD+ panele sahip olabilir. Daha fazla detayın önümüzdeki günlerde ortaya çıkması bekleniyor, bu yüzden takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir